Prăjitor de pâine Colours Plus Flame Red
Cu ajutorul prăjitorului Russell Hobbs Colours Plus Flame Red te vei bucura în fiecare zi de pâinea prăjită pe care o iubești. Cele două fante foarte lungi îți permit să prăjești uniform felii mai lungi de pâine, în timp ce cele șase setări de rumenire îți permit să setezi gradul de prăjirii al pâinii, de la ușor auriu la bine făcut. Funcția Lift and Look reprezintă o modalitate excelentă de a verifica progresul prăjirii fără a opri ciclul și poți chiar să prăjești de pâine congelată, să anulezi prăjirea la mijlocul ciclului sau să reîncălziți pâinea prăjită care a fost lăsată să se răcească. Utilul încălzitor de chifle detașabil păstrează calde și bune produsele de patiserie. Fie că este micul dejun preferat sau gustarea ta favorită la orice oră din zi sau din noapte, prăjitorul Russell Hobbs Colours Plus Flame Red are toate caracteristicile pentru a pregăti o pâine prăjită exact pe gustul tău.
Prăjitor de pâine cu două fante mai lungi
Acest prăjitor de pâine elegant cu două fante îți permite să prăjești în mod uniform felii mai lungi de pâine, exact așa cum îți place!
Încălzitor de chifle
Păstrează produsele de patiserie calde și bune cu utilul încălzitor de chifle detașabil.
6 setări de rumenire
Ai controlul complet al painii prajite, fie ca iti place ca ea sa aiba un ton de galben auriu sau sa fie doar usor prajita.
Funcții de decongelare, reîncălzire și anulare
Te grabesti? Poti sa prajesti painea direct din congelator. Vrei sa opresti prajirea? Esti in control, cu functia de anulare. Si, functia de reincalzire iti da posibilitatea de a reincalzi repede painea prajita, daca s-a racit.
CARACTERISTICI:
- Prăjitor de pâine cu două fante mai lungi
- Lift and Look
- Funcție de ridicare înaltă
- 6 setări de rumenire
- Funcții de decongelare, reîncălzire și anulare
- Tavă pentru firimituri
- Încălzitor de chifle
Opinii
Nu există încă recenzii.